Series
Ratings
286
One Day OffRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
King of DesertRated ★ 3.0
UnicornRated ★ 3.0
Desperate Mr. XRated ★ 3.5
Tracer Season 2Rated ★ 3.5
Tracer Season 1Rated ★ 3.5
Political FeverRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Welcome to Wedding HellRated ★ 2.5
UnframedRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Ichikei's CrowRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0