Movies
Ratings
877
The Book of FishRated ★ 4.0
EternityRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
War MachineRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
A Thousand WordsRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
Late NightRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 3.0
A Time to KillRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0