Titles you rated
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 4.5
A Dog of FlandersRated ★ 4.5
3000 Leagues in Search of MotherRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0