Series
Ratings
26
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
MerlinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0