Series
Ratings
331
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Dokgo RewindRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Let's Go Time ExpeditionRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Joker GameRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 4.5