Movies
Ratings
838
Project Hail MaryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Kidnapped: Elizabeth SmartRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5