Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5