Movies
Ratings
112
The NeighborsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 3.0