Movies
Ratings
35
GattacaRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
MoonRated ★ 5.0
Vertical LimitRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5