Series
Ratings
71
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Animal BabiesRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 1.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 3.0
13 Reasons Why: Beyond the ReasonsRated ★ 2.0
Boston LegalRated ★ 4.0- SNL Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Carrie DiariesRated ★ 2.0
MerlinRated ★ 4.5