Movies
Ratings
105
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5