Series
Ratings
29
Older SisterRated ★ 3.0- 누난 내게 여자야Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
- Lovely ComplexRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5