Movies
Ratings
311
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
MantisRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 0.5