Movies
Ratings
292
The King's WardenRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5