Movies
Ratings
683- HumintRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
A SeparationRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Woman Is a WomanRated ★ 3.5- Where is My Father?Rated ★ 3.5
- DeprivationRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
The EmploymentRated ★ 4.0