Movies
Ratings
457
La Femme NikitaRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.5- Almost CheRated ★ 2.0
MRated ★ 2.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 4.0
EvolutionRated ★ 2.5
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 4.0
John QRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 4.0- The SpyRated ★ 2.0
DinosaurRated ★ 3.5
102 DalmatiansRated ★ 2.0
Demolition ManRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 2.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 2.0