Movies
Ratings
246
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Dead SilenceRated ★ 4.5
Julia's EyesRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The Ghost TheaterRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.0
The World of SilenceRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 3.5