Series
Ratings
64
SnowmanRated ★ 2.0
Dr. ChampRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 2.5
Hello My TeacherRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 1.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
BigRated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 1.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0