Series
Ratings
125
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 1.5
The Good WifeRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 2.0
What's Up?Rated ★ 1.0- Eun ShilRated ★ 3.5