Movies
Ratings
634
Volcano HighRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 2.5
How to Keep My LoveRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0- Rumble in the BronxRated ★ 3.0
Curly SueRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
The Truth About LoveRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 3.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Secret ScandalRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 2.5