Movies
Ratings
1302
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Evil Influencer: The Jodi Hildebrandt StoryRated ★ 2.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
My Father, the BTK KillerRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
The Chinese FeastRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.5