Movies
Ratings
317
ExhumaRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0