Series
Ratings
24
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0