Series
Ratings
29
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5