Titles you rated
The Good WifeRated ★ 4.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5- Marco PoloRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 2.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0