Movies
Ratings
51
Now You See MeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0