Movies
Ratings
71
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Ghost GameRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 2.0