Series
Ratings
75
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
StrangerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0- Working MomRated ★ 2.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5- Hello, God!Rated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5