Series
Ratings
118
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Good Omens Season 2Rated ★ 4.0
BarryRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 2.0
The BoysRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 0.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
BarryRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.0