Movies
Ratings
400
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
BeanRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 5.0
The Cat in the HatRated ★ 1.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0