Series
Ratings
19
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Hell's KitchenRated ★ 4.5
The PeripheralRated ★ 4.5
Tokyo Vice Season 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Arrested DevelopmentRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0