Movies
Ratings
331
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Project AlmanacRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Bling RingRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Juvenile OffenderRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5