Movies
Ratings
777
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 2.5
StrawRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0