Movies
Ratings
226
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0