Series
Ratings
140- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 2.5
PluribusRated ★ 3.5- AjinRated ★ 3.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Revue StarlightRated ★ 2.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5