Movies
Ratings
71
ParasiteRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 4.5
Rocky BalboaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
HerculesRated ★ 4.0
Brick MansionsRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0