Movies
Ratings
1144
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0