Titles you rated
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0