Movies
Ratings
468
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 2.5