Titles you rated
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 3.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 2.5
The Kidnapping DayRated ★ 4.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5