Movies
Ratings
419
Fourth PlaceRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Bitch on the BeachRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Tamako Love StoryRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5