Movies
Ratings
266
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 3.5
The CallRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
She's Out of My LeagueRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0