Movies
Ratings
681
ChefRated ★ 4.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 1.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Homeward BoundRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
52-Hertz WhalesRated ★ 2.5
BleachRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- The Final SemesterRated ★ 4.0
A Tour GuideRated ★ 3.0
No ParkingRated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0