Movies
Ratings
865
Silent FriendRated ★ 2.0
Holy CowRated ★ 3.5
We Live In TimeRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 3.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Two People Exchanging SalivaRated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The American FriendRated ★ 3.5
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 3.0
The Match Factory GirlRated ★ 3.5
ChimeRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Die, My LoveRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5