Series
Ratings
61
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- History of ScruffinessRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Frankly SpeakingRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The Good Bad MotherRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0