Movies
Ratings
691
The King's WardenRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
BossRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0