Series
Ratings
148
Chicago MedRated ★ 4.5- The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0