Movies
Ratings
523
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Woman at WarRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Heads of StateRated ★ 2.5
The Social DilemmaRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
KlausRated ★ 3.5