Series
Ratings
327
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Selling Sunset Season 9Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
Elsbeth Season 1Rated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
- Good PartnerRated ★ 3.5
KaosRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 3.5
Selling Sunset Season 7Rated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Love Is Blind Season 5Rated ★ 3.0
Banshaku no RyuugiRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0