Movies
Ratings
262
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
American History XRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0